CENA

INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY


Veškerá moje tvorba je zcela individuální, proto není možné určit jednotnou cenu. Stejně tak není možné předem přesně určit časovou náročnost výroby a množství spotřebovaného materiálu, proto je předběžná kalkulace, kterou ode mne obdržíte před realizací zakázky pouze odhad v cenovém rozpětí a konečná cena je stanovena až po jejím dokončení. 

Cenové rozpětí je určováno vždy individuálně dle konkrétních požadavků zákazníka na složení a design.

ZÁKLADNÍ CENÍK

DORTY narozeninové krém/potah

od 10 porcí bez dekorací

od 1500 Kč/od 1800 Kč

DORTY svatební krém/potah

bez dekorací

1 porce od 100 Kč/od 130 Kč

DEKORACE dortu

od 300 Kč/kus

DEZERTY

individuální cena

MAKRONKY

od 30 Kč/kus

CUPCAKES

od 55 Kč/kus 

CAKEPOPS

od 40 Kč/kus

SVATEBNÍ KOLÁČKY

od 800 Kč/kg


Cena porce dortu závisí na její velikosti, typu a složení dortu a aktuální ceně suroviny, konečná cena zahrnuje dortovou podložku se stuhou, separační podložky, výztuhy pater a krabici na převoz. 

Velikost porce na osobu je počítána u narozeninových dortů cca 200 g, u svatebních pak porce menší cca 150 g.

 Velikost porce lze dohodnout i individuálně dle potřeby.

Cena dekorací je stanovena dle časové náročnosti výroby a ceny použitého materiálu (modelace figurek, postav, květin z cukrové hmoty nebo jedlého papíru, maleb, čokoládových ozdob a jiných mnou vyráběných dekorací).

Cena dozdobení je stanovena dle konkrétního smluveného designu (živé květiny, čerstvé ovoce, cukrovinky, nejedlé ozdoby, dekorační stuhy, zápichy a jiné.

Cena dezertů je závislá na konkrétním zadání a požadavku každého klienta, stanovuje se dle aktuální ceny surovin a dohodnutého designu. Cena nezahrnuje cenu balného, ta je stanovena zvlášť dle potřebného množství a velikosti objednávky.

.