ON LINE

CUKRÁŘ U VÁS DOMA


Nechcete a nebo nemůžete cestovat po fyzických kurzech nebo vás limituje finanční rozpočet a přesto se chcete dozvědět, jak na různé cukrářské techniky a postupy a zároveň získat praktické tipy a triky jak dosáhnout skvělého výsledku?

Máme pro vás jednoduché řešení. Ve spolupráci s profesionálním týmem natáčíme tématické ON LINE kurzy, kde se společně naučíme krok za krokem vytvářet velkolepá sladká díla u vás doma v kuchyni kdykoliv si vzpomenete.

AKTUÁLNÍ ON LINE KURZY

ULTRA ČOKO TARTALETKA

Naučíte se malý francouzský dezert od základny, jejího plnění pistáciovým korpusem a krémem, ultra čokoládovou pěnu, lesklou glazuru, čokoládovou dekoraci a práci s jedlými květy.               Jako bonus vás naučíme  vyrobit "skleněnou" dekoraci nejen na dezerty.

SAMEŤÁK


Naučíte se komplet celý dort od citrónového korpusu, výroby a plnění medovým krémem, výztuh a zatažení bílou ganachí. Ukážeme vám výrobu sametového efektu a aplikaci na dort. Jako bonus vás naučíme vyrobit dekoraci z rýžového papíru. 

MALOVANÝ PIŠKOT


Naučíte se komplet celý dort od kakaokorpusu, výroby a plnění smetanovým krémem, výztuh a zatažení tmavou ganachí. Ukážeme vám výrobu malovaného piškotu a aplikaci na dort. Jako bonus vás naučíme vyrobit stylová srdíčka jako dekoraci.